Slapukus šioje interneto svetainėje naudojame tam, kad tiksliau suprastume vartotojų poreikius ir pagerintume naršymo patirtį. Paspausdamas „Sutinku“, patvirtini, kad neprieštarauji slapukų įrašymui savo įrenginyje. Išsamiai su informacija apie slapukus ir asmens duomenų tvarkymą gali susipažinti Slapukų politikoje ir Privatumo politikoje.

Pasikalbėkime telefonu 1851 arba chat‘u apačioje.
I-V 8-22 val., VI-VII 10-22 val.

Pateikti finansinių paslaugų pasiūlymą galėsime tik Jums užpildžius visus laukelius ir kitame žingsnyje pasirašius Informavimo dokumentą. Įvesdami savo duomenis ir pereidami į kitą žingsnį patvirtinate, kad susipažinote su asmens duomenų tvarkymu, vadovaujantis GENERAL FINANCING BANKAS Privatumo politika, pateikėte teisingus duomenis ir sutinkate, kad darbuotojas galės su Jumis susisiekti dėl pageidaujamų finansinių paslaugų žemiau nurodytais kontaktais.

* Pažymėtus duomenis įvesti būtina. Pildykite lietuviškomis raidėmis.

Sutinku, kad UAB GF bankas tiesioginės rinkodaros tikslais ne ilgiau kaip 5 metus nuo šio sutikimo gavimo dienos tvarkytų šiuos mano kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, telefono nr., el. paštą). Platesnė informacija apie tai, kaip naudosime Jūsų duomenis bei kaip paprastai atsisakyti tiesioginės rinkodaros - čia.

Patvirtinkite, kad perskaitėte ir sutinkate su Informavimo dokumento tekstu, paspausdami mygtuką.