Pasikalbėkime telefonu 1851 arba chat‘u apačioje.

I-V 8-20 val., VI 10-20 val., VII 10-18 val.

Pateikti paskolos pasiūlymą ir įvertinti Jūsų kreditingumą galėsime tik Jums užpildžius visus laukelius ir kitame žingsnyje pasirašius Informavimo dokumentą. Įvesdami savo duomenis ir pereidami į kitą žingsnį patvirtinate, kad susipažinote su asmens duomenų tvarkymu vadovaujantis UAB GF bankas Privatumo politika, pateikėte teisingus duomenis ir sutinkate, kad darbuotojas galės su jumis susisiekti dėl pageidaujamos paskolos žemiau nurodytais kontaktais.
Dėmesio! Būtina užpildyti vietas, pažymėtas „*“. Pildykite lietuviškomis raidėmis.

Asmeninė informacija

Kredito paskirtis ir gyvenamas būstas

Informacija apie Jūsų veiklą

Informacija apie mėnesinius finansinius įsipareigojimus

Informacija apie tikrąjį naudos gavėją

Politiškai paveikiamų asmenų informacija

Sutinku, kad UAB GF bankas tiesioginės rinkodaros tikslais ne ilgiau kaip 5 metus nuo šio sutikimo gavimo dienos tvarkytų šiuos mano kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, telefono nr., el. paštą). Platesnė informacija apie tai, kaip naudosime Jūsų duomenis bei kaip paprastai atsisakyti tiesioginės rinkodaros - čia.

Sutinku, kad UAB GF bankas tiesioginės rinkodaros tikslais, 5 metų laikotarpį nuo sutikimo davimo dienos, teiktų man pritaikytus asmeninius pasiūlymus, t. y. teikiant pasiūlymus Bankas atsižvelgtų į mano jau sudarytus sandorius su Banku, produktus, kuriais domėjausi anksčiau ir dėl kurių Banke buvo atliktas mano kreditingumo vertinimas bei šių vertinimų rezultatus ir man anksčiau teiktus pasiūlymus.

Patvirtinkite, kad perskaitėte ir sutinkate su Informavimo dokumento tekstu, paspausdami mygtuką.