Pasikalbėkime telefonu 1851 arba chat‘u apačioje.

I-V 8-20 val., VI 10-20 val., VII 10-18 val.

Pateikti paskolos pasiūlymą ir įvertinti Jūsų kreditingumą galėsime tik Jums užpildžius visus laukelius ir kitame žingsnyje pasirašius Informavimo dokumentą. Įvesdami savo duomenis ir pereidami į kitą žingsnį patvirtinate, kad susipažinote su asmens duomenų tvarkymu vadovaujantis UAB GF bankas Privatumo politika, pateikėte teisingus duomenis ir sutinkate, kad darbuotojas galės su jumis susisiekti dėl pageidaujamos paskolos žemiau nurodytais kontaktais.

* Pažymėtus duomenis įvesti būtina. Pildykite lietuviškomis raidėmis.

Jūsų pajamos ir jų šaltiniai

Eur
Jūsų asmeniniai mėnesiniai finansiniai įsipareigojimai
Eur/mėn.
Jei jokių finansinių įsipareigojimų neturite, įrašykite 0.


Sutinku, kad UAB GF bankas tiesioginės rinkodaros tikslais ne ilgiau kaip 5 metus nuo šio sutikimo gavimo dienos tvarkytų šiuos mano kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, telefono nr., el. paštą). Platesnė informacija apie tai, kaip naudosime Jūsų duomenis bei kaip paprastai atsisakyti tiesioginės rinkodaros - čia.

Sutinku, kad UAB GF bankas tiesioginės rinkodaros tikslais, 5 metų laikotarpį nuo sutikimo davimo dienos, teiktų man pritaikytus asmeninius pasiūlymus, t. y. teikiant pasiūlymus Bankas atsižvelgtų į mano jau sudarytus sandorius su Banku, produktus, kuriais domėjausi anksčiau ir dėl kurių Banke buvo atliktas mano kreditingumo vertinimas bei šių vertinimų rezultatus ir man anksčiau teiktus pasiūlymus.

*Informaciją, kas yra politiškai pažeidžiamas (paveikiamas) asmuo, jo artimasis šeimos narys ir artimas pagalbininkas, galite rasti čia.

Patvirtinkite, kad perskaitėte ir sutinkate su Informavimo dokumento tekstu, paspausdami mygtuką.