Slapukus šioje interneto svetainėje naudojame tam, kad tiksliau suprastume vartotojų poreikius ir pagerintume naršymo patirtį. Paspausdamas „Sutinku“, patvirtini, kad neprieštarauji slapukų įrašymui savo įrenginyje. Išsamiai su informacija apie slapukus ir asmens duomenų tvarkymą gali susipažinti Slapukų politikoje ir Privatumo politikoje.

Norite gražesnių namų?

Sąlygos kreditui vertos dėmesio! Palūkanos – tik nuo 1,3 % per mėn!

50
25000
3
84
Mėn. įmoka:
Eur/mėn

Greitas ir paprastas procesas - mokumą įvertinsime iškart, pinigus gausite tą pačią dieną. Plačiau...

Pinigai į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti tą pačią dieną, jei sutartį sudarysite darbo dienomis iki 16:30 val. (penktadieniais iki 15:30 val.). Jei kredito sutartį sudarysite po 16:30 val. (penktadieniais po 15:30 val.) ar savaitgalį ir švenčių dienomis, pinigai į Jūsų sąskaitą bus pervesti ne vėliau kaip kitą darbo dieną iki 10 val.

Pagal LR vartojimo kredito įstatymo reikalavimus vartojimo kredito ir pirkimo išsimokėtinai sandoriai negali būti sudaromi nuo 22 val. vakaro iki 7 val. ryto.
Mėn. įmoka:
- Eur/mėn.

Preliminari vartojimo kredito mėnesio įmoka paskaičiuota šiomis sąlygomis:

Mėnesio įmoka - €
Metinė palūkanų norma - %
Pradinis įnašas - €
Sandorio sudarymo mokestis - €
Tvarkymo mokestis - € / įmokai
Draudimo kaštai - %
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - %
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - €

Norite asmeninio pasiūlymo?
Palikite užklausą, netrukus susisieksime.

Sutinku, kad UAB GF bankas tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkytų anketoje nurodytus duomenis pateikdamas man paslaugų pasiūlymus ar teiraudamasis nuomonės dėl paslaugų kokybės telefonu, el. paštu, savitarnos zonoje bei mobiliojoje programėlėje. Turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą pranešdamas 1851, paspaudę atsisakymo nuorodą gautame el. laiške ar žinutėje, paskambinę mums telefonu 1851, parašę el. paštu info@gf.lt, taip pat galite keisti sutikimo nustatymus savitarnos zonoje www.manogf.lt ar mobiliojoje programėlėje. Nepažymėjus sutikimo, susisieksime su jumis tik vieną kartą, kad galėtume pateikti jums aktualų pasiūlymą. Jūsų pateikti asmens duomenys bus sunaikinti per 1 darbo dieną, kai susisieksime su jumis. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir savo teisių įgyvendinimą www.gf.lt/privatumo-politika/.